Kaip suplanuoti nuostabų mergvakarį

Esi geriausia būsimos jaunosios draugė ir buvai pakviesta organizuoti mergvakarį? Tavo užduotis yra užtikrinti, kad draugė prieš vestuves turės nepamirštamą vakarėlį! Taigi pradėkime nuo to, ką daryti, o po pereisime rpei to, ko geriau per mergvakarį nedaryti.


Prašyk kitų draugių pagalbos, nedaryk visko viena


Prašyk kitų mergvakario dalyvių pagabos. Paklausk būsimos nuotakos ko norėtų mergvakariui ir ko tikria nenorėtų. Paieškk interenete daugiau informacijos apie mergvakarių pramogas.


Nusistatyk biudžetą mergvakariui


Jei esi atsakinga už mergvakario organizavimą, tai nereiškia, kad viena turėsi sumokėti už šventę. Paprašyk visų mergvakario dalyvių po lygiai prisidėti finansiškai. Nusistatyk biudžetą pačioje pradžioje ir informuok merginas po kiek pinigėlių reikės susidėti. Kuo anksčiau nusistatysi biudžetą, tuo didesnė tikimybė, kad surinksi pinigus iš visų mergavakario dalyvių.


Klausk jaunosios, nenustebink jos tuo, ko ji nemėgsta ir tikrai nenorėtų


Kiekviena būsima jaunoji yra skirting ir turi skirtingus pomėgius. Kai kurios jaunosios norėtų eiti į barą su savo draugėmis ir taškytis ten visą naktį. Tuo tarpu kitos mielai apsilankytų vietiniame muziejuje ir džiaugtųsi vėlyva vakariene restorane. Tavo uužduotis išsiaiškinti kokio būtent mergvakario jaunoji norėtų: aktyvaus, triukšmingo, linksmo, ar ramaus, mielo, malonaus.


Galvok apie tradicinius mergvakarius, bet ir nebijok mąstyti kūrybingai


Žinoma, tradicijos yra nuostabu, tačiau įnešti naujovių taip pat labai smagu. Paklausk ar būsima jaunoji norėtų, kad jos mergvakaris būtų tradicinis, kuriame dalyvauja tik merginos, o gal ji norėtų, kad šventėje dalyvautų ir būsimas jaunikis, ir jų bendri draugai. Šiais laikais vis dauugėja porų, kurios nori švęsti drauge kartu su jų bendrais draugais.


Pasiruošk būsimai nuotakai dovanų, tačiau nestebink jos tokiomis dovanomis, kurių nesuprastų


Tuu pažįsti savo geriausią draugę ar seserį geriau nei kas kitas, tad žinai, ar veliumas su falo formos papuošimais priverstų ją juoktis ar verstų jausts nepatogiai. Kiekvienas mrgvakaris turėtų turėt linksmų dovanų, tačiau turi nuspręsti ar jos nevers jaunosios raudonuoti. Puiki mergavakario dovana – keliaraištis. Taip pat galima paruošti mažas atminimo dovanėles visoms mergvakario dalyvėms.


Padaryk tai ypatinga švente, tegu nebūna tik eilinis susitikimas su draugėmis


Parodyk būsimai nuotakai kokia ypatinga ji yra suorganizuodama veiklas ir pramogas, kurios jai labai patinka. Įtrauk į šventę jos vaikystės nuotraukas, nuotrakas su draugėmis, draugių mielas žinutes – visa tai gali būti įteikta foto albume kaip mielas prisiminimas. Šventės metu grok jos mėgiamą muziką, o jei esate diskotekoje, užsakyk jos mėgiamą dainą pas DJ. Šios mažos ir nebrangios detalės privers jaunają šią dieną jaustis ypatinga.


Laiku surink visų mergvakario dalyvių kontaktus


Nors šiais laikais atrodo visi turi socialinių tinkle paskyras, vis daugėja žmonių, kurie socialinių tinklų atsisako. Turėdama tai omeny, surink ir susirašyk visų mergvakario dalyvių telefonus, email’us, kad galėtum esant reikalui visas informuoti apie planus.


Išskirk jaunąją iš minios papuošalais ar apranga


Dauguma bsimų jaunųjų nori bent vienai dienai (neskaitant vestuvių) būti išskirtine ir išsiskirti iš minios. Papuošk jaunąją atitinkama atributika – mergvakario veliumu, pūstu rožiniu tiulio sijonėliu, maikute su užrašu arba aprenk ją skirtingos spalvos drabužiais nei likusios mergvakario dalyvės (geriausia šviesiai), arba apjuosk . Jei jaunoji tokių puošmenų nelabai mėgsta, galima juos panaudoti kelioms smagioms nuotraukoms padaryti, o paskui nusiimti.


Nebijok susitikti su kitomis mergavakario dalyvėmis


Tu ir kitos merginos galit būt iš visai skirting pasaulių, tačiau jūs visos susirinksite dėl vienos tos pačios priežasties – suruošti savo draugei ar seseriai nepakartojamą šventę ir puikiai praleisti laiką pačioms! Patikėk, jaunoji tikria trokšta, kad visos mergvakario dalyvės sutartų tarpusavyje ir gerai praleistų laiką.


Taigi, susitaikykite su savo skirtumais ir mėgaukitės pažintimi su naujais žmonėmis. Smagios šventės! 
 

Ankstesnis
Kitas
Varikliukas OpenCart
Keliaraistis.lt © 2018
www.ignas.in
Svetainių
kūrimas