Kaip pritaikyti keliaraištį

Kaip pritaikyti keliaraištį

Ačiū 1820-iesiems už išrastą elastinę gumą. Išties, ar galėtumėte įsivaizdoti gyvenimą be jos? Kelnaitės, plaukų gumytės... Viskas būtų taip skirtinga be elastinės gumos.

Gumutė yra bene pagrindinis keliaraiščio elementas, leidžiantis daugumai keliaraiščių tikti įvairaus dydžio kojytėms. Žinoma, per savo darbo metus esu mačiusi tiek itin siaurų, tiek XL dydžio keliaraiščių. Tačiau, jei nenurodomi specifiniai reikalavimai, keliaraištis yra universalaus dydžio.

Keliaraištis turėtų būti dėvimas tiesiai virš kelio ant bet kurios kojos. Jei taviškis keliaraištis yra šiek tiek laisvas virš kelio, gali jį paslinkti truputį aukščiau ir atvirkščiai, jei keliaraištis šiek tiek mažas, paslink jį žemiau.

Tavo vestuvinis keliaraištis turėtų smagiai gulėti ant kojytės taip, kad nenukristų ir žinoma, kad nespaustų. Juk keliaraištį dėvėsi kelias valandas per vestuves ir galbūt jį dėvėdama eisi šokti. Keliaraištis turėtų tau gerai tikti ir būti patogus. Kai užsidedi keliaraištį ten, kur jis turi būti, turėtum jo net nejausti ir pamiršti, kad jis ten yra.

Kai kurie vestuviniai keliaraiščiai yra reguliuojamo dydžio, tačiau jų nerekomenduoju. Dauguma reguliuojamo dydžio keliaraiščių neturi pakankamai elastinės gumos, kad galėtų gan ilgai išsilaikyti ant kojos, ypač po sunkia, karšta suknele. Idėja gera, tačiau nepasiteisinanti.

Čia kyla ir kitas klausimas – karštis. Po vestuvine suknele gali pasidaryti tikrai labai karšta. Net ir žiemą, ir esant oro kndicionieriui, nėra pakankamos oro srovės, kuri atvėsintų. Todėl tavo keliaraištukas turėtų būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kad suprakaitavus nepradėtų trinti.

Taipogi, dėvint keliaraištuką iškart virš kelio yra išvengiama trynimosi į kitą koją. Kadangi suglaustos šlaunys dažniausiai susiliečia, keliaraištį geriausia dėvėti šiek tiek virš kelio.

Taigi sėkmės ir gero keliaraiščio prisimatavimo!

Ankstesnis
Kitas
Varikliukas OpenCart
Keliaraistis.lt © 2018
www.ignas.in
Svetainių
kūrimas