Ką dovanoti per mergvakarį – mergvakario prekės

Ką dovanoti per mergvakarį – mergvakario prekės

Besiruošdamos mergvakariui dažnai susiduriame su dilema – kokias mergvakario prekes ir kiek jų dovanoti? Vienos merginos pasirenka po kiekvienos atliktos užduoties įteikti jaunajai po dovanėlę, kitos sugalvoja keletą mergvakario dovanų ir įteikia jas po svarbesnių užduočių (pvz., po mergvakario priesaikos skaitymo). Bet kuriuo atveju, mergvakario dovanos yra reikalingos, o kkios jos bus – rinktis jums. Čia pateiksiu keletą idėjų:

·         Užsakyta pramoga – puiki mergvakario dovana. Tai gali būti pasiskraidymas vėjo tuneliu, laipiojimas nuotykių parke, dekupažo pamoka ar šuolis parašiutu ir pan. Pramoga turėtų atspindėti jaunosios pomėgius ir būdą ir jokiu būdu nebūti tai, ko ji labai bijo ar kas jai būtų nemalonu. Mergvakario dovana turi teikti diaugsmą ir palikti tik geriausius prisiminimus apie mergvakarį.

·         Keliaraištis – jau tapusi tradicine mergvakario dovana, kuri bus panaudota ir per vestuves (kai jaunikis, nuėmęs keliaraištį, jį mes nevedusiems vyrams ). Neatidėliokite šios dovanos įsigijimo paskutinei minutei, nes jei norėsite rankų darbo keliaraiščio, jo gali tekti palaukti, o ir kitų keliaraiščių ne visada pavyks greitai gauti, jei norėsite kažko ypatingesnio, o ne pirmo pasitaikiusio. Daug gražių keliaraiščių galite rasti čia: www.keliaraistis.lt

·         Kočėlas – dar viena tradicinė dovana mergvakariui. Galima užsakyti kočėlą su jūsų pasirinktu, jame išdegintu užrašu, galite tiesiog mergvakario metu visus užrašyti po palinkėjimą. Daug erdvės fantazijai!

·          Smėlio laikrodis – mergvakario priesaikoje yra žodžiai, kad bus skiriama kasdien 15 minučių sau. Tad smėlio laikrodis padės tas minutes paskaičiuoti!

·         Vaikiškas čiulptukas – tai mergvakario dovana, akivaizdžiai parodinti, kad linkima kuo greičiau susilaukti vaikuučių.

·         Knyga apie santykius – puiki mergvakario prekė besiruošiančiai ištekėti. Už darnius santykius didžiąja dalimi yra atsakinga moteris, todėl jai ne prpo šalį daugiau sužinoti apie gresiasnčias problemas ir kaip jų išvengti.

Taigi, čia tik keletas pavyzdžių, ką galite dovanoti savo draugei. Variantų gali būti daug ir įvairių, dovanas galite susieti su atliekamomis užduotimis arba tiesiog pagalvoti, kad jaunajai patiktų.

Smagaus ir įsimintino mergvakario!

Ankstesnis
Varikliukas OpenCart
Keliaraistis.lt © 2018
www.ignas.in
Svetainių
kūrimas