Apimties suteikiančios plaukų priežiūros priemonės mergvakariui

Apimties suteikiančios plaukų priežiūros priemonės mergvakariui

Anksčiau net nesusimąstydavau, kad mano plaukams gal reikėtų daugiau apimties, kol po prieš mėnesį buvusio mergvakario nepamačiau nuotraukų. Anksčiau atrodė, kad svarbu plaukus pamaitinti, kad jie sveikai blizgėtų ir būtų švelnūs ir to pakaks. Tačiau pamačiusi nuotraukas sutrikau – plaukai gražiai blizgantys ir atrodo sveikai, tačiau... visiškai prigludę, ko mergvakario metu nepastebėjau ir nepajaučiau.

Ką gi, ėmiausi ieškoti pagalbos, daug skaityti internete, kur užtikau blogerės Vytinės blogą su puikiais patarimais. Vienas iš pigesnių būdų turėti storus ir purius plaukus kasdien – naudoti L‘Oreal Fibralogy apimties suteikiantį šampūną, kondicionierių, kaukę ir purškiamą kondicionierių. Turiu prisipažinti, kad rezultatu esu labai patenkinta. Jau po pirmo plovimo pasijautė, kad plaukai storesni, o kondicionierius, kaukė ir purškiamas kondicionierius padaro plaukus švelniais ir lengvai šukuojamais. Tiesa, visų šių priemonių vienoje parduotuvėje susipirkti nepavyko. Šampūną ir kondicionierių galima rasti visuose didžiuosiuose prekybos centruose, tuo tarpu plaukų kaukės ir purškiamo kodicionieriaus teko paieškoti. Kaukę radau Kosmadoje, o purškiamą kondicionierių Eurokos.

Vytinės atsiliepimus apie šias priemones galite paskaityti čia:

http://vytine.blogspot.lt/2014/07/loreal-paris-fibralogy-sampunas.html

Kadangi po mergvakario laukė vestuvės, norėjau sužinoti kaip šventės metu išlaikyti purius plaukus visą dieną ir radau kitą šios blogerės straipsnį apie MATRIX Airy Builder purumo ir tekstūros suteikiančias putas ir L‘Oreal Professionel Wild Stylers 60s Babe – apimčiai prie šaknų skirtą priemonę. Išbandžiau ir turiu pripažinti, kad taip pat labai patiko – putos plaukų nesulipino, o purškiklis padeda sukurti kiek suveltų plaukų įspūdį.

Daugiau apie šias priemones skaitykite čia:

http://vytine.blogspot.lt/2016/10/plauku-tekstura-ir-apimtis-matrix.html

Priemones įsigyti galite www.inhair.lt

Ankstesnis
Kitas
Varikliukas OpenCart
Keliaraistis.lt © 2018
www.ignas.in
Svetainių
kūrimas