3 būdai padaryti Jūsų vestuvinį keliaraištį modernesniu

3 būdai padaryti Jūsų vestuvinį keliaraištį modernesniu

Keliaraištis yra seniausia vestuvinė tradicija – tai mes žinome. Tačiau bėgant metams pasikeitė daug skirtingų mados stilių, keliaraiščio reikšmių ir funkcijų vestuvinei ceremonijai ir per vestuvių dieną. Keliaraištis grįžtą į šiuolaikines vestuves, kadangi vis daugiau nuotakų nusprendžia dėvėti keliaraištį. Dėvint keliaraištį šiuolaikinėse vestuvėse galima panaudoti keletą atnaujimų:

SPALVA

Kokios spalvos bus jūsųs keliaraištis? Daug nuotakų jaučia spaudimą, kad jis turi būti neutralios spalvos, kad tiktų prie vestuvinės suknelės. Labai dažnai susiduriu su tokia nuomone. Kai kalbama apie jūsų keliaraištį, jūs turite laisvę pasirinkti bet kokią jo spalvą ar spalvų derinį. Galbūt tai yra jūsų vestuvinės spalvos, gal jūsų mėgstamos sporto komandos spalva, ar tiesiog spalvos to, ką jūs labai mėgstate. Yra labai daug neįtikėtinų spalvų, iš kurių galima kažką pasirinkti Jūsų vestuviniam keliaraiščiui. Keliaraiščio tradicijos didžiąją dalį sudaro tai, kad jis bus paslėptas po jūsų suknele, o keliaraiščio spalvų įvairovė paįvairins suknelę, pagyvins ją ir padarys labiau šiuolaikine.

PRALEISKITE METIMĄ

Kadangi vis daugiau porų renkasi iš daugybės vestuvinių tradicijų ir dalyvauja tik tose, kurios jiems turi reikšmę, jūs ir jūsų išrinktasis galite prisijungti prie tendencijos ir praleisti keliaraiščio metimą. Organizuokite vestuvių šventę pagal jūsų asmeninį skonį, kad jos būtų šiuolaikiškos ir unikalios! Jei jūs praleidžiate keliaraiščio metimą, tai nesivaržykite vis tiek per vestuves jį turėti ir laikyti prie savęs, o po vestuvių palikti sau ir sutuoktiniui kaip atminimą. Tai tikrai modernizuos tradicijas, nekalbant kad taip daro daug įžymių asmenų!

BŪKITE SAVIMI

Kaip jau anksčiau paminėjau, daug nuotakų renkasi kažką tradicinio jų vestuvinei suknelei. Bet galbūt tai nėra jūsų asmeninis, kasdienis stilius. Išties, vestuvių dieną norite atrodyti kaip "nuotaka", bet galbūt jūsų įprastame gyvenime esate daug daugiau išdykusi ir švytinti? Atspindėkite savo asmenybę  savo keliaraištyje! Galbūt jūs mėgstate leopardo kailiuką ir raudoną  lūpdažį? O galbūt dryžiai ir pastelės yra jūsų stiliaus pasirinkimas? Visos šitos drąsios spalvos ir detalės gali būti įtrauktos į jūsų vestuvinį keliaraištį. Kadangi kaip sakiau, jūsų keliaraištis bus paslėptas po suknele, nebijokite! Tiktai jūs ir jūsų partneris žinosite kaip iš tikro atrodo ir koks yra jūsų keliaraištis!

Ankstesnis
Kitas
Varikliukas OpenCart
Keliaraistis.lt © 2018
www.ignas.in
Svetainių
kūrimas